Studijní oddělení

Studijní oddělení je něco jako úřad studia. Vyřizují se zde všechny vaše žádosti, ať už radostné (například ukončení studia) nebo smutné (například ukončení studia). Potřebu jeho osobní návštěvy čím dál více oddaluje SIS. Studenty každého programu má od druhého ročníku na starosti jedna referentka, prváci mají svou vlastní (tak ji prosím nezlobte). Která referentka je ta vaše je možné zjistit na webu studijního oddělení.

Fronty se na studijním zpravidla netvoří, nezbývá-li náhodou několik minut do důležitého deadline. Kdybyste někdy měli náladu na studijní neslušně ošklivě myslet, vězte, že to na Matfyzu je jedno z nejpříjemnějších (nejen v porovnání s jinými fakultami).

Všechny písemnosti, které byste potřebovali na studijní oddělení doručit (žádosti, atd.), je potřeba odevzdávat na podatelnu fakulty. Ta se ukrývá v 1. suterénu, hned u schodů, v budově Ke Karlovu 3. Také funguje dát patřičné dokumenty do obálky, na obálku napsat Studijní oddělení + jméno studijní referentky a tuto obálku odevzdat na vrátnici některé z jiných matfyzáckých budov. Ona na studijní potom doputuje fakultní poštou (pozor ale, že tato procedura chvíli trvá).