Diff for ''

Revision 16
Author:
cernyj27
Time:
2022-08-26 11:23
Revision 14
Author:
cernyj27
Time:
2024-05-28 20:26
Deletions are marked like this. Additions are marked like this.
Line 1: Line 1:
Místa, kam si může matfyzák zajít zapařit, nebo třeba jen poslechnout roztodivné druhy hudby.
* [http://www.novasin.cz Klub Galerie Nová síň]
** Voršilská 3, Praha 1 (kousek od Národního divadla)
* [http://www.crossclub.cz/ Cross Club] – Kolejím 17. listopadu nejbližší zařízení - stačí přeběhnout most. Velice působivá výzdoba.
** Plynární 23, Praha 7
** Drum'n'bass, techno, reggae, dub, občas i jiné
* [http://www.mecca.cz/ Mecca] – Klub stále ještě dosažitelný pěšky i v pokročilém stavu. Mírně snobský ale stylový podnik. Hip-hop akce jsou přeplněny slečnami, které ještě nemají dle zákona pít (přesto tak činí), z důvodu volného vstupu (pro slečny). Housové akce bývají lepší.
** U Průhonu 3, Praha 7
** Hip-hop, R'n'b, komerčnějsí house (deep house, vocal house)
* [http://www.musicbar.cz/ Lucerna Music Bar / Futurum Music Bar] – V pátek a sobotu 80' & 90' video diskotéka DJ Jirky NEUMANNA. Věkové obsazení 20+ (pozor, občas velký rozptyl). Doporučuji aspoň jednou navštívit - stojí to za to.
** Vodičkova 36, Praha 1
** Zborovská 7, Praha 5
** Discooooo!!!
* [http://www.bukanyr.cz/ House Boat Bukanýr] – Chrám všech vyznavačů progressive a electro house. Velice příjemné, komorní prostředí. Návštěvnící sem chodí pouze za hudbou, a vědí, proč tam jdou. V létě otevřeno i 1. patro lodi s fotbálky a dalším barem. Občas se i griluje
** Hořejší nábřeží, pod Palackého mostem, nedaleko botelu Admirál - pozor, loď se občas přemístí, dle aktuální stížnosti na hluk od obyvatel
** Progressive, electro house
* [http://www.malyglen.cz/ U Malého Glena] – Zapadlý bar zhruba 100m od Malostranského náměstí, patřící mezi to nejlepší, co Praha může ohledně Jazzu a Bluesu nabídnout. Denně živé koncerty ve velice komorním prostředí (pro max. 30 - 40 osob). Cena za jeden večer 150 Kč. Pití standartně zvýšená cena.
** Karmelitska 23, Praha 1
** Jazz, Blues
* [http://www.leclan.cz/ Le Clan] – Private club otevírající v 10 hodin večer, vhodný k dojezdům. Lze poslouchat DJ, poležet si v křesílkách (spící osoby se nebudí), zahrát šipky či ping-pong, nebo dělat cokoliv v Dark roomu (např. se nechat ukřižovat).
** Balbínova 23, Praha 2
** House, Lounge, Downtempo
* [http://klub.roxy.cz/ Roxy] – Základna všech pražských clubberů. Multikulturní zařízení s výtečnými Free Mondays a ještě lepšími pátky a sobotami. Nedávno proveden upgrade soundsystému na jeden z nejkvalitnějších v Praze.
** Dlouhá 33, Praha 1
** Vše možné, house, techno, hip-hop ...
* [http://www.studio54.cz/ Studio 54] – Další after-party klub. DJs začínají hrát v 5 ráno a končí hodinu po poledni. Pokud se chcete pořádně zmastit, Studio 54 je vaše destinace. P.S.: Návštěvníci opravdu drogy neberou.
** Hybernská 38, Praha 1
** Techno, House, Progressive
* [http://www.duplex.cz/ Duplex] – Chcete pít pivo za 80 Kč? Chcete si dát flašku vína za 500 Kč? Chcete vidět rádobycelebrity a být druhý den v novinách? Chcete vědět, jak se dá prznit taneční hudba na sto způsobů a jak rozhodně nevypadá dobrý vkus? Zajděte si do Duplexu. Aspoň jednou za život.
** Václavské náměstí 21, Praha 1
** Lucaso a Uwa se pokoušejí o "minimálek", jinak house
Tu TODO šablonu jsi udělal hezky. Ale nevíš jak zařidít aby po kliknutí na odkaz rozšířit to editovalo jen sekci v které se to nachází a ne celý článek? Ja na to nějak nemůžu přijít.

--[[User:Maker|Maker]] 22:24, 14 Jun 2005 (CEST)

* Díky :) Koukal jsem do MediaWiki nápovědy, a zdá se, že pro aktuální sekci tam proměnnou nemají. Takže se bojím, že to nijak snadno nejde. (Alespoň jsem tam ale našel počítadlo stránek.) --[[User:Che|Che]] 01:26, 15 Jun 2005 (CEST)
* Nejsme jediní, komu by se to hodilo... http://bugzilla.wikipedia.org/show_bug.cgi?id=1605 --[[User:Che|Che]] 18:58, 16 Jun 2005 (CEST)

== spammerz ==

zdar ;-) celkom zabava revertovat tie veci, hm? :) som rozmyslal, ci by nebolo dobre zakazat editacie, a povolit ich napr. iba ludom z pasnetu (resp. matfyzu) a registrovanym... teda ak sa take nieco vobec da v mediawiki :-) --[[User:Andree|Andree]]

:V MediaWiki se to myslím dá (omezení na registrované určitě). Po dnešním klikání jsem takovému omezení nakloněn více než kdykoli předtím :) --[[User:che|che]] 01:45, 10 Oct 2005 (CEST)
::Uz som to nastavil, zaedituju si len prihlaseni... snad sa nebudu boti registrovat :-| ... [[User:MiEro|miEro]]
:[[Special:Contributions/Buba1|Buba1]] [http://wiki.matfyz.cz/index.php?title=Matfyz_v_medi%C3%ADch&diff=1935&oldid=1782 na pokec]? --[[User:che|che]] 01:19, 11 Oct 2005 (CEST)
:: Tak tohle už začíná být vážný problém. viz [http://wiki.matfyz.cz/index.php?title=Special%3AContributions&target=Puta38 Puta38]. Napada mě omezit registraci jen z domény cz. [[User:Maker|Maker]] 10:34, 23 Oct 2005 (CEST)
:Nestačila by na podobné automaty nějaká [[wen:CAPTCHA|CAPTCHA]], jako má třeba Tůma? [http://nenya.ms.mff.cuni.cz/~ceres/wik/osy/] --[[User:che|che]] 12:41, 26 Oct 2005 (CEST)