Diff for ''
| Deletions are marked like this. | Additions are marked like this. |
| Line 1: | Line 1: |
| {{katedra|Katedra softwarového inženýrství|http://www.mff.cuni.cz/fakulta/struktura/ksi.htm}} | # Zase ten SPAM |
| Line 3: | Line 3: |
| [[Category:Vyučující]] | <{ForumPost(poster="beaver", timestamp=2012-08-23 11:27:18)}> Poslednich par dni zaplavuje forum SPAM. Myslim, ze je nacase zase aktualizovat phpBB a pripadne opravit captcha. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-08-23 19:44:18)}> spolecne se svym slavnym navratem na MFF se na to podivam a povedu slavny upgrade <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="kaja", timestamp=2012-12-01 12:29:00)}> Je tu veselo. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-12-03 03:21:38)}> Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="Ger", timestamp=2012-12-05 20:44:09)}> > tutchek wrote:Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze. Doufejme... jinak bych se přimlouval, jestli by bylo možné místo zablokování celého fóra zablokovat pouze přidávání příspěvků. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="peterblack", timestamp=2013-07-14 12:33:12)}> emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate. nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim? jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :( pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="QZuzka", timestamp=2013-07-18 01:38:20)}> > peterblack wrote:emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci > > snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate. > > nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim? > > jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :( > pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal ano, takové akce už tu byly mnohokrát... akorát většinou proto, že žádný admin nebyl dostupný, aby to smáznul najednou... <{/ForumPost}> |