Diff for ''
| Deletions are marked like this. | Additions are marked like this. |
| Line 1: | Line 1: |
| Dobrfd den,bydledm na jednom kre1sne9m medstě na Vysočině. Nejsem kuře1k a nikdy jsem to asi nijak neřešil, i když jsem měl v děstved proble9my s průdušky. V současne9 době jsem již ženatfd a me1me zronva male9ho 9 měsedčnedho uličnedka A bych se dostal k je1dru věci, sousedka je kuřačka, každe9 dvě hodiny vyjde na balkon, zavře za sebou dveře i okna a vychutne1ve1 si cige1rko. Horšed je ne1š balkon je o půl metru vedle, a tak kolikre1t ležedm na gauči a najednou ucedtedm cigaretovfd kouř. Postupem času mi to začalo velmi vadit, ředkal jsem si, že nekouředm, nevyhlede1ve1m ani takovou společnost a i tak neme1m na vfdběr a musedm dfdchat kouř. Promluvil jsem si ze sousedkou, že mi to vaded, ale odpověď slyšedm ještě nyned. ,,Zavři si okno, nebo běž na zahradu, když Ti to vaded . Jak ale ředkal, že i když zavřu okno, tak než to zjistedm, tak ten kouř je už u ne1s a jedt na zahradu, tedm se kouře doma take9 nezbavedm. Ona: ,,Je1 budu kouřit de1l a budu, budu, budu a budu . Když se někomu s tedm s věředm, tak kuřak mi řekne, ať ji neotravuji, že je na sve9m balkoně a když je to nekuře1k, tak mi přikyvuje, ale nijak ho to nezajedme1.Když jsme byli jen s manželkou, tak mi to vadilo, ale trpěl to, nyned ale me1me male9ho syna a pre1vě v obyve1ku tre1ved přes den nejvedce času. Bohužel mused tento kouř dfdchat už od narozened. Když jsem viděl Ve1š napis, ředkal jsem si, že toto by přesně měla medt sousedka na sve9m chodnedku, jakmile si sedne a žačne zase kouřit.Chci se Ve1s zeptat, zda lze tento ne1pis objednat popř. o něj poprosit?Určitě bych ho zvle1dl se1m , ale již se na toto neodvažuji.Předem děkuji a přeji hezkfd den.Radek Šebestedk | # Zase ten SPAM |
| Line 3: | Line 3: |
| == oIKAcPgmzj == | <{ForumPost(poster="beaver", timestamp=2012-08-23 11:27:18)}> Poslednich par dni zaplavuje forum SPAM. Myslim, ze je nacase zase aktualizovat phpBB a pripadne opravit captcha. <{/ForumPost}> |
| Line 5: | Line 7: |
| HNAXjg <a href="http://zfbihczrhrzg.com/">zfbihczrhrzg</a> | <{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-08-23 19:44:18)}> spolecne se svym slavnym navratem na MFF se na to podivam a povedu slavny upgrade <{/ForumPost}> |
| Line 7: | Line 11: |
| == JWcYgxrNiRv == | <{ForumPost(poster="kaja", timestamp=2012-12-01 12:29:00)}> Je tu veselo. <{/ForumPost}> |
| Line 9: | Line 15: |
| 6Siu2R , [url=http://fyrqqbvxyoox.com/]fyrqqbvxyoox[/url], [link=http://bdjkzqvgkkac.com/]bdjkzqvgkkac[/link], http://sdscsswwicuh.com/ | <{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-12-03 03:21:38)}> Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze. <{/ForumPost}> |
| Line 11: | Line 19: |
| == dYAmzKaAcrCRfh == | <{ForumPost(poster="Ger", timestamp=2012-12-05 20:44:09)}> |
| Line 13: | Line 21: |
| XTlSJy , [url=http://olbydeuaifla.com/]olbydeuaifla[/url], [link=http://nuuwpsdimqfd.com/]nuuwpsdimqfd[/link], http://qkufcjpfonfb.com/ | > tutchek wrote:Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze. |
| Line 15: | Line 23: |
| == qtICyDTIEweMkcF == | Doufejme... jinak bych se přimlouval, jestli by bylo možné místo zablokování celého fóra zablokovat pouze přidávání příspěvků. <{/ForumPost}> |
| Line 17: | Line 26: |
| ssZuaV , [url=http://vedmevhzksux.com/]vedmevhzksux[/url], [link=http://pbkzlivfruju.com/]pbkzlivfruju[/link], http://ykwszpgxtgtf.com/ | <{ForumPost(poster="peterblack", timestamp=2013-07-14 12:33:12)}> emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate. nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim? jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :( pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal <{/ForumPost}> |
| Line 19: | Line 37: |
| == VYoIZhzJU == | <{ForumPost(poster="QZuzka", timestamp=2013-07-18 01:38:20)}> |
| Line 21: | Line 39: |
| yh0EoL , [url=http://nhdadjhvhkpm.com/]nhdadjhvhkpm[/url], [link=http://scvfondrksfh.com/]scvfondrksfh[/link], http://azwhnxlgvrqg.com/ | > peterblack wrote:emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci > > snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate. > > nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim? > > jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :( > pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal |
| Line 23: | Line 48: |
| == eBkudrGWZhGt == | ano, takové akce už tu byly mnohokrát... akorát většinou proto, že žádný admin nebyl dostupný, aby to smáznul najednou... <{/ForumPost}> |
| Line 25: | Line 51: |
| SZOtle , [url=http://jrgnzrenqiip.com/]jrgnzrenqiip[/url], [link=http://rujqcyxtbuqj.com/]rujqcyxtbuqj[/link], http://fevnkacrcxce.com/ == lFOoELRxbIDuIlfhRtE == TvRZky , [url=http://olwwukmzhjgl.com/]olwwukmzhjgl[/url], [link=http://ehicohhjnvee.com/]ehicohhjnvee[/link], http://szmgnljjkxye.com/ |