Diff for ''
| Deletions are marked like this. | Additions are marked like this. |
| Line 1: | Line 1: |
| Oficiální stránky [http://ktv.mff.cuni.cz/ katedry tělesné výchovy], konkrétní sporty viz. níže. | # Zase ten SPAM |
| Line 3: | Line 3: |
| = Historický šerm = * klub historického šermu se zaměřením na volný bojový šerm Duelanti od svatého Rocha přijímá nováčky * cvičí se 2x týdně pondělí a středa od 20:00 v tělocvičně ZŠ Lupáčova, Olšanské náměstí Žižkov * první měsíc bývá zdarma, potom cca 500kč / měsíc, pro nováčky se na první půlrok najde i nějaký ten meč * kontakt: https://www.facebook.com/duelanti/ |
<{ForumPost(poster="beaver", timestamp=2012-08-23 11:27:18)}> Poslednich par dni zaplavuje forum SPAM. Myslim, ze je nacase zase aktualizovat phpBB a pripadne opravit captcha. <{/ForumPost}> |
| Line 9: | Line 7: |
| = Plavání = * matfyzáčtí plavci nejsou žádný B-čka: [http://plavani.matfyz.cz] * v [[SCUK|sportovním centru Univerzity Karlovy]] v hodinách pro veřejnost za 80 Kč na ISIC - [http://bazen-hostivar.717.cz/ Plavecký bazén Hostivař] - neoficiální, přesto stále aktualizované stránky * Plavecký bazén na Výstavišti [http://www.incheba.cz/bazen zde] * [http://www.pspodoli.cz/ plavárna v Podolí] ** možnost plaváni ve vnitřním krytém bazénu i ve vnějším, který je přes zimu vyhřívaný (kolem 27 stupňů) ** k dispozici je v ceně také pára (aka mokrá sauna) * ostatní na [http://www.koupani.cz/koupani/] |
<{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-08-23 19:44:18)}> spolecne se svym slavnym navratem na MFF se na to podivam a povedu slavny upgrade <{/ForumPost}> |
| Line 18: | Line 11: |
| = Squash = * centrum [http://www.squashe.cz/index.php?mm=hastal Haštal] - [http://www.squashe.cz/index.php?mm=hastal&s=2 ceny] pro studenty 130,- za kurt a hodinu (Pá, So, Ne večer dokonce 110,-) * [http://www.mybox.cz/squash-holesovice/ Squash Holešovice] - z Nádraží Holešovice cca 5min na zastávku Maniny (tram #12), [http://www.mybox.cz/squash-holesovice/cenik.htm ceny] pro studenty 130,- za kurt a hodinu |
<{ForumPost(poster="kaja", timestamp=2012-12-01 12:29:00)}> Je tu veselo. <{/ForumPost}> |
| Line 22: | Line 15: |
| * [http://www.squasharbes.cz/Default.aspx/ Squash Arbes] - Arbesovo náměstí, pro informatiky blízko ze školy, studentská cena 170,- za kurt a hodinu | <{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-12-03 03:21:38)}> Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze. <{/ForumPost}> |
| Line 24: | Line 19: |
| = Bruslení = * zimní stadion [http://www.nikolajka.eu/ Nikolajka] - Anděl ** cena: 40,- Kč ** - mnoho lidí * stadion na [http://www.stvanice.cz/ Štvanici] ** cena: 80,- Kč ** + kulturní zážitek * stadion pri OC[http://www.icearena.cz/index.php Letnany] ** cena: 80,- Kč ** + kvalita ledu ** + servis ** - vzádlenost od Troje * [http://www.incheba.cz/main.php?pageid=56 malá sportovní hala] na pražském výstavišti ** cena: 50,- Kč ** + dostupnost z Troje ** - žádný bufet ani automat * bruslení [http://supermapy.centrum.cz/map.php?ql=&qlc=-1&bbox=3460802.697119341:5552560.1201646095-3462552.697119341:5553950.037860082&mapsize=1&poi=2,6,7,8&stred=0:0&origin=&sid=&okoli=&search_flag=6 v mrtvém rameni Vltavy] :) ** + stačí zajít na Palmovku a odtud seběhnout k vodě ** + cena :) ** - závislost na počasí * [http://www.praha13.cz/ruzne/stadion/ školní zimní stadion Bronzová] (metro B, stanice Lužiny) ** cena: 30,- Kč za hodinu, 50,- Kč za 3 hodiny ** - v sezóně 2005/2006 mimo provoz * stadion [http://www.hckobra.cz/ HC Kobra Praha] ** cena: 60,- Kč ** otevřeno pro veřejnost: So, Ne - 13:15 až 15:15 ** - vzdálenost (viz [http://www.mapy.cz/?query=Loc:%2050%C2%B01'53.17%22N,14%C2%B025'38.8%22E&zoom=16&mapType=base¢erX=133089632¢erY=135753376#centerX=133087791@centerY=135753054@typ=base@zoom=15@vizType=none@vizIds=none mapa]) ** - hodně lidí |
<{ForumPost(poster="Ger", timestamp=2012-12-05 20:44:09)}> > tutchek wrote:Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze. Doufejme... jinak bych se přimlouval, jestli by bylo možné místo zablokování celého fóra zablokovat pouze přidávání příspěvků. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="peterblack", timestamp=2013-07-14 12:33:12)}> emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate. nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim? jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :( pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="QZuzka", timestamp=2013-07-18 01:38:20)}> > peterblack wrote:emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci > > snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate. > > nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim? > > jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :( > pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal ano, takové akce už tu byly mnohokrát... akorát většinou proto, že žádný admin nebyl dostupný, aby to smáznul najednou... <{/ForumPost}> |