Diff for ''

Revision 4
Author:
black
Time:
2022-11-11 18:18
Revision 1
Time:
2024-06-13 22:36
Deletions are marked like this. Additions are marked like this.
Line 1: Line 1:
#REDIRECT [[Konstrukce překladačů (SWI002)]] # Zase ten SPAM

<{ForumPost(poster="beaver", timestamp=2012-08-23 11:27:18)}>
Poslednich par dni zaplavuje forum SPAM. Myslim, ze je nacase zase aktualizovat phpBB a pripadne opravit captcha.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-08-23 19:44:18)}>
spolecne se svym slavnym navratem na MFF se na to podivam a povedu slavny upgrade
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="kaja", timestamp=2012-12-01 12:29:00)}>
Je tu veselo.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-12-03 03:21:38)}>
Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="Ger", timestamp=2012-12-05 20:44:09)}>

&nbsp;> tutchek wrote:Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze.

Doufejme... jinak bych se přimlouval, jestli by bylo možné místo zablokování celého fóra zablokovat pouze přidávání příspěvků.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="peterblack", timestamp=2013-07-14 12:33:12)}>
emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci
&nbsp;&nbsp;
snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate.
&nbsp;&nbsp;
nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim?
&nbsp;&nbsp;
jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :(
pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="QZuzka", timestamp=2013-07-18 01:38:20)}>

&nbsp;> peterblack wrote:emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci
&nbsp;>
&nbsp;> snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate.
&nbsp;>
&nbsp;> nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim?
&nbsp;>
&nbsp;> jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :(
&nbsp;> pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal

ano, takové akce už tu byly mnohokrát... akorát většinou proto, že žádný admin nebyl dostupný, aby to smáznul najednou...
<{/ForumPost}>