Diff for ''
| Deletions are marked like this. | Additions are marked like this. |
| Line 1: | Line 1: |
| <div style="clear: right; float: right; line-height: 1.4; margin: 0 0 1em 1em; width: 16em; border: 1px solid #aaa;"> {| class="wikitable" style="font-size: 85%; margin-top: 0; width: 100%;" |- | style="font-size: 120%; font-weight: bold; text-align: center; background: #def;" |Prednášky z [[Vyčíslitelnost II_|Vyčísliteľnosti II]] |- !Obsah |- || *[[TIN065 Prehľad|Prehľad]] *[[TIN065 Prednáška 01|Prvá prednáška]] *[[TIN065 Prednáška 02|Druhá prednáška]] *[[TIN065 Prednáška 03|Tretia prednáška]] *[[TIN065 Prednáška 04|Štvrtá prednáška]] *[[TIN065 Prednáška 05|Piata prednáška]] *[[TIN065 Prednáška 06|Šiesta prednáška]] *[[TIN065 Prednáška 07|Siedma prednáška]] *[[TIN065 Prednáška 08|Ôsma prednáška]] *[[TIN065 Prednáška 09|Deviata prednáška]] *[[TIN065 Prednáška 10|Desiata prednáška]] *[[TIN065 Prednáška 11|Jedenásta prednáška]] *Dvanásta prednáška *[[TIN065 Zhrnutie|Zhrnutie na skúšku]] |} </div> |
# Zase ten SPAM <{ForumPost(poster="beaver", timestamp=2012-08-23 11:27:18)}> Poslednich par dni zaplavuje forum SPAM. Myslim, ze je nacase zase aktualizovat phpBB a pripadne opravit captcha. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-08-23 19:44:18)}> spolecne se svym slavnym navratem na MFF se na to podivam a povedu slavny upgrade <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="kaja", timestamp=2012-12-01 12:29:00)}> Je tu veselo. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-12-03 03:21:38)}> Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="Ger", timestamp=2012-12-05 20:44:09)}> > tutchek wrote:Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze. Doufejme... jinak bych se přimlouval, jestli by bylo možné místo zablokování celého fóra zablokovat pouze přidávání příspěvků. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="peterblack", timestamp=2013-07-14 12:33:12)}> emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate. nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim? jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :( pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="QZuzka", timestamp=2013-07-18 01:38:20)}> > peterblack wrote:emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci > > snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate. > > nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim? > > jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :( > pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal ano, takové akce už tu byly mnohokrát... akorát většinou proto, že žádný admin nebyl dostupný, aby to smáznul najednou... <{/ForumPost}> |