Diff for ''

Revision 15
Author:
black
Time:
2022-10-16 02:34
Revision 1
Time:
2024-06-13 22:36
Deletions are marked like this. Additions are marked like this.
Line 1: Line 1:
<div style="clear: right; float: right; line-height: 1.4; margin: 0 0 1em 1em; width: 16em; border: 1px solid #aaa;">
{| class="wikitable" style="font-size: 85%; margin-top: 0; width: 100%;"
|-
| style="font-size: 120%; font-weight: bold; text-align: center; background: #def;" |Prednášky z [[Vyčíslitelnost II_|Vyčísliteľnosti II]]
|-
!Obsah
|-
||
*[[TIN065 Prehľad|Prehľad]]
*[[TIN065 Prednáška 01|Prvá prednáška]]
*[[TIN065 Prednáška 02|Druhá prednáška]]
*[[TIN065 Prednáška 03|Tretia prednáška]]
*[[TIN065 Prednáška 04|Štvrtá prednáška]]
*[[TIN065 Prednáška 05|Piata prednáška]]
*[[TIN065 Prednáška 06|Šiesta prednáška]]
*[[TIN065 Prednáška 07|Siedma prednáška]]
*[[TIN065 Prednáška 08|Ôsma prednáška]]
*[[TIN065 Prednáška 09|Deviata prednáška]]
*[[TIN065 Prednáška 10|Desiata prednáška]]
*[[TIN065 Prednáška 11|Jedenásta prednáška]]
*Dvanásta prednáška
*[[TIN065 Zhrnutie|Zhrnutie na skúšku]]
|}
</div>
# Zase ten SPAM

<{ForumPost(poster="beaver", timestamp=2012-08-23 11:27:18)}>
Poslednich par dni zaplavuje forum SPAM. Myslim, ze je nacase zase aktualizovat phpBB a pripadne opravit captcha.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-08-23 19:44:18)}>
spolecne se svym slavnym navratem na MFF se na to podivam a povedu slavny upgrade
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="kaja", timestamp=2012-12-01 12:29:00)}>
Je tu veselo.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-12-03 03:21:38)}>
Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="Ger", timestamp=2012-12-05 20:44:09)}>

&nbsp;> tutchek wrote:Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze.

Doufejme... jinak bych se přimlouval, jestli by bylo možné místo zablokování celého fóra zablokovat pouze přidávání příspěvků.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="peterblack", timestamp=2013-07-14 12:33:12)}>
emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci
&nbsp;&nbsp;
snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate.
&nbsp;&nbsp;
nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim?
&nbsp;&nbsp;
jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :(
pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="QZuzka", timestamp=2013-07-18 01:38:20)}>

&nbsp;> peterblack wrote:emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci
&nbsp;>
&nbsp;> snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate.
&nbsp;>
&nbsp;> nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim?
&nbsp;>
&nbsp;> jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :(
&nbsp;> pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal

ano, takové akce už tu byly mnohokrát... akorát většinou proto, že žádný admin nebyl dostupný, aby to smáznul najednou...
<{/ForumPost}>