Diff for ''
| Deletions are marked like this. | Additions are marked like this. |
| Line 1: | Line 1: |
| # Zase ten SPAM <{ForumPost(poster="beaver", timestamp=2012-08-23 11:27:18)}> Poslednich par dni zaplavuje forum SPAM. Myslim, ze je nacase zase aktualizovat phpBB a pripadne opravit captcha. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-08-23 19:44:18)}> spolecne se svym slavnym navratem na MFF se na to podivam a povedu slavny upgrade <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="kaja", timestamp=2012-12-01 12:29:00)}> Je tu veselo. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-12-03 03:21:38)}> Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="Ger", timestamp=2012-12-05 20:44:09)}> > tutchek wrote:Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze. Doufejme... jinak bych se přimlouval, jestli by bylo možné místo zablokování celého fóra zablokovat pouze přidávání příspěvků. <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="peterblack", timestamp=2013-07-14 12:33:12)}> emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate. nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim? jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :( pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal <{/ForumPost}> <{ForumPost(poster="QZuzka", timestamp=2013-07-18 01:38:20)}> > peterblack wrote:emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci > > snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate. > > nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim? > > jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :( > pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal ano, takové akce už tu byly mnohokrát... akorát většinou proto, že žádný admin nebyl dostupný, aby to smáznul najednou... <{/ForumPost}> |
* [Suverenním vítězem pro studium informatiky je pražský matfyz](http://domaci.ihned.cz/c1-49962460-suverennim-vitezem-pro-studium-informatiky-je-prazsky-matfyz) - Hodnocení fakulty v HN * [ČT, 19.1.2005](http://www.czech-tv.cz/program/detail.php?idec=204%20562%2024190/0030&deid=456&prisp_id=241) - Souboje robotů (reportáž z finále soutěže [Eurobot](http://eurobot.mff.cuni.cz/) 2004) * Archeologický nález rotundy sv. Václava * [Historici objevili Václavovu rotundu](http://zpravy.idnes.cz/tiskni.asp?r=vedatech&c=A050926_213005_vedatech_ad) * [TV Nova, 27.9.2005](http://www.nova.cz/tvarchiv/?prog=TNOVINY&video=34592) - Unikatní nález v budově MFF na Malé Straně ([přímý link na video](http://mms.media2.mediacapitol.com/120/nova/2005/TNOVINY/_Unikatni_nalez_v.wmv)). |