Diff for ''

Revision 16
Author:
black
Time:
2022-03-24 10:15
Revision 1
Time:
2024-06-13 22:36
Deletions are marked like this. Additions are marked like this.
Line 1: Line 1:
Nejspíše budete v Praze při studiu chtít i bydlet a jíst. Většina mimopražských studentů, alespoň v prvních letech, bydlí na Koleji 17. listopadu. Proto se v této kapitole zaměříme především na ni. Neznamená to ale, že byste nemohli bydlet kdekoliv jinde, spousta matfyzáků bydlí i na jiných kolejích nebo na bytě. # Zase ten SPAM
Line 3: Line 3:
#### Podkapitoly #### <{ForumPost(poster="beaver", timestamp=2012-08-23 11:27:18)}>
Poslednich par dni zaplavuje forum SPAM. Myslim, ze je nacase zase aktualizovat phpBB a pripadne opravit captcha.
<{/ForumPost}>
Line 5: Line 7:
* [Kolej 17. listopadu](Kolej%2017.%20listopadu)
* [ Další koleje](Další_koleje)
* [Přidělování koleje](Přidělování%20koleje)
* [ Menzy](Nejdůležitější_menzy)
<{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-08-23 19:44:18)}>
spolecne se svym slavnym navratem na MFF se na to podivam a povedu slavny upgrade
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="kaja", timestamp=2012-12-01 12:29:00)}>
Je tu veselo.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-12-03 03:21:38)}>
Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="Ger", timestamp=2012-12-05 20:44:09)}>

&nbsp;> tutchek wrote:Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze.

Doufejme... jinak bych se přimlouval, jestli by bylo možné místo zablokování celého fóra zablokovat pouze přidávání příspěvků.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="peterblack", timestamp=2013-07-14 12:33:12)}>
emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci
&nbsp;&nbsp;
snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate.
&nbsp;&nbsp;
nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim?
&nbsp;&nbsp;
jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :(
pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="QZuzka", timestamp=2013-07-18 01:38:20)}>

&nbsp;> peterblack wrote:emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci
&nbsp;>
&nbsp;> snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate.
&nbsp;>
&nbsp;> nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim?
&nbsp;>
&nbsp;> jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :(
&nbsp;> pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal

ano, takové akce už tu byly mnohokrát... akorát většinou proto, že žádný admin nebyl dostupný, aby to smáznul najednou...
<{/ForumPost}>