Diff for ''

Revision 37
Author:
black
Time:
2022-10-16 02:32
Revision 1
Time:
2024-06-13 22:36
Deletions are marked like this. Additions are marked like this.
Line 1: Line 1:
<div style="background-color: #CEF; border: 1px solid #8AF; padding: 5px 5px 5px 5px; margin: 5px 5%;">
<small>
'''[[Státnice_-_Informatika_-_I2:_Softwarové_systémy|Státnice -- Softwarové systémy]]'''<br/>
''Složitost a vyčíslitelnost'' -- [[Státnice - Metody tvorby algoritmů_I2|Tvorba algoritmů (10🎓)]], [[Státnice - NP-úplnost_I2|NP-úplnost (15🎓)]], [[Státnice - Aproximační algoritmy a schémata_I2|Aproximační algoritmy (6🎓)]], [[Státnice - Algoritmicky vyčíslitelné funkce_I2|Vyčíslitelné funkce a rekurzivní množiny (8🎓)]], [[Státnice - Algoritmicky nerozhodnutelné problémy_I2|Nerozhodnutelné problémy (9🎓)]], [[Státnice - Věty o rekurzi_I2|Věty o rekurzi (6🎓)]]<br/>
''Datové struktury'' -- [[Státnice - Stromové vyhledávací struktury_I2|Stromy (32🎓)]], [[Státnice - Hašování_I2|Hašování (13🎓)]], [[Státnice - Třídění_I2|Třídění (10🎓)]]<br/>
''Databázové systémy'' -- '''[[Formální základy databázové technologie|Formální základy]]''': [[Formální základy databázové technologie/Relace|Relace (12🎓)]], [[Formální základy databázové technologie/Datalog|Datalog (9🎓)]], [[Formální základy databázové technologie/Ostatni|Ostatní (0🎓)]] &nbsp; '''[[Databázové modely a jazyky|Modely a jazyky]]''': [[Databázové modely a jazyky/SQL|SQL (7🎓)]], [[Databázové modely a jazyky/DIS|DIS (7🎓)]], [[Databázové modely a jazyky/Odborne|Odborné (3)]] &nbsp; '''[[Implementace databázových systémů|Implementace]]''': [[Implementace databázových systémů/Transakce|Transakce (5🎓)]], [[Implementace databázových systémů/Indexace|Indexace (10🎓)]], [[Implementace databázových systémů/Komprese|Komprese (3)]]<br/>
''Softwarové inženýrství'' -- [[Programovací jazyky a překladače|Programovací jazyky a překladače]], [[Objektově orientované a komponentové systémy|Objektově orientované a komponentové systémy]], [[Analýza a návrh softwarových systémů|Analýza a návrh softwarových systémů]]<br/>
''Systémové architektury'' -- [[Operační systémy (státnice)|Operační systémy]], [[Distribuované systémy|Distribuované systémy]], [[Architektura počítačů a sítí|Architektura počítačů a sítí]]<br/>
''Počítačová grafika'' -- [[Geometrické modelování a výpočetní geometrie|Geometrické modelování a výpočetní geometrie]], [[Analýza a zpracování obrazu, počítačové vidění a robotika|Analýza a zpracování obrazu, počítačové vidění a robotika]], [[2D počítačová grafika, komprese obrazu a videa|2D počítačová grafika, komprese obrazu a videa]], [[Realistická syntéza obrazu, virtuální realita|Realistická syntéza obrazu, virtuální realita]]<br/>
<br>
🎓 - znamená kolikrát byla otázka u státnic
</small>
</div>
# Zase ten SPAM
Line 15: Line 3:
[[Category:Státnice - Softwarové systémy]] <{ForumPost(poster="beaver", timestamp=2012-08-23 11:27:18)}>
Poslednich par dni zaplavuje forum SPAM. Myslim, ze je nacase zase aktualizovat phpBB a pripadne opravit captcha.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-08-23 19:44:18)}>
spolecne se svym slavnym navratem na MFF se na to podivam a povedu slavny upgrade
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="kaja", timestamp=2012-12-01 12:29:00)}>
Je tu veselo.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-12-03 03:21:38)}>
Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="Ger", timestamp=2012-12-05 20:44:09)}>

&nbsp;> tutchek wrote:Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze.

Doufejme... jinak bych se přimlouval, jestli by bylo možné místo zablokování celého fóra zablokovat pouze přidávání příspěvků.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="peterblack", timestamp=2013-07-14 12:33:12)}>
emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci
&nbsp;&nbsp;
snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate.
&nbsp;&nbsp;
nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim?
&nbsp;&nbsp;
jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :(
pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="QZuzka", timestamp=2013-07-18 01:38:20)}>

&nbsp;> peterblack wrote:emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci
&nbsp;>
&nbsp;> snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate.
&nbsp;>
&nbsp;> nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim?
&nbsp;>
&nbsp;> jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :(
&nbsp;> pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal

ano, takové akce už tu byly mnohokrát... akorát většinou proto, že žádný admin nebyl dostupný, aby to smáznul najednou...
<{/ForumPost}>