Diff for ''

Revision 19
Author:
black
Time:
2022-10-16 02:31
Revision 1
Time:
2024-06-13 22:36
Deletions are marked like this. Additions are marked like this.
Line 1: Line 1:
{| style="width: 20em; float: right; font-size: 95%; margin: 0 0 1em 1em; border: 1px solid #aaa; border-collapse: collapse; clear: right;"
|-
| style="padding: 0.5em; background: #cde; font-size: larger; border: 1px solid black;" | '''[[:Category:Předměty|{{{1}}}]]'''
|-
|
{| style="margin-left: 1em;"
|- style="vertical-align: top;"
|Kód předmětu:
|style="padding-left: 1em;" | [http://is.cuni.cz/studium/predmety/index.php?do=predmet&kod=N{{{3}}} N{{{3}}}]
|- style="vertical-align: top;"
|Přednáší:
|style="padding-left: 1em;" | '''[[{{{2}}}]]'''
|}
|}
# Zase ten SPAM
Line 16: Line 3:
<{ForumPost(poster="beaver", timestamp=2012-08-23 11:27:18)}>
Poslednich par dni zaplavuje forum SPAM. Myslim, ze je nacase zase aktualizovat phpBB a pripadne opravit captcha.
<{/ForumPost}>
Line 17: Line 7:
<{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-08-23 19:44:18)}>
spolecne se svym slavnym navratem na MFF se na to podivam a povedu slavny upgrade
<{/ForumPost}>
Line 18: Line 11:
<{ForumPost(poster="kaja", timestamp=2012-12-01 12:29:00)}>
Je tu veselo.
<{/ForumPost}>
Line 19: Line 15:
<{ForumPost(poster="tutchek", timestamp=2012-12-03 03:21:38)}>
Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze.
<{/ForumPost}>
Line 20: Line 19:
[[Category:Předměty]] <{ForumPost(poster="Ger", timestamp=2012-12-05 20:44:09)}>

&nbsp;> tutchek wrote:Slavny upgrade proveden. Halelujah. Snad to pomuze.

Doufejme... jinak bych se přimlouval, jestli by bylo možné místo zablokování celého fóra zablokovat pouze přidávání příspěvků.
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="peterblack", timestamp=2013-07-14 12:33:12)}>
emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci
&nbsp;&nbsp;
snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate.
&nbsp;&nbsp;
nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim?
&nbsp;&nbsp;
jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :(
pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal
<{/ForumPost}>

<{ForumPost(poster="QZuzka", timestamp=2013-07-18 01:38:20)}>

&nbsp;> peterblack wrote:emeliexyhox jsem zabanoval, zmenil jsem otazky pro registraci
&nbsp;>
&nbsp;> snazim se zmazat usera emeliexyhox i s jeho postama pres Prune users, hodi mi to chybu: ERROR: stack depth limit exceeded HINT: Increase the configuration parameter "max_stack_depth", after ensuring the platform's stack depth limit is adequate.
&nbsp;>
&nbsp;> nemuzu ten limit zvysit, napada nekoho co s tim?
&nbsp;>
&nbsp;> jediny co me napada ze by modi mohli prolezt cely forum a rucne promazat "emeliexyhox" kde se dá :(
&nbsp;> pripadne mene debilni reseni nahrat si např. v seleniu skript co by to promazal

ano, takové akce už tu byly mnohokrát... akorát většinou proto, že žádný admin nebyl dostupný, aby to smáznul najednou...
<{/ForumPost}>