Syntax highlighting of Co vyřídit předem

# Co vyřídit předem
Přečtěte si celou naši kuchařku, abyste získali přehled o tom, co vás čeká. Kromě psychické přípravy je třeba vyřídit i pár méně zábavných formalit.

Je dobré si před zápisem koupit oranžový studentský průkaz (možná jste ho používali při dojíždění na střední školu), abyste mohli využít 75% slevu na vlak a autobus. Na zápisu si už jen necháte dát razítko školy. Stejně funguje i platná licence ISIC, kterou si pořídíte až po zápisu s novou studentskou kartičkou.

Rovněž doporučujeme v den zápisu koupit studentský kupon na období, kdy začne škola. Jízdnému je věnována celá kapitola [Jízdné](https://matfyzak.cz/kucharka/index.php/Jízdné).

Bylo by dobré si také zařídit ubytování. Ideální čas na začátek zařizování je cca v červnu. Pokud chcete bydlet na koleji, možná se vám bude hodit kapitola [Přidělování koleje](https://matfyzak.cz/kucharka/index.php/Přidělování_koleje). Pokud plánujete bydlet v pronájmu, doporučujeme servery jako sreality.cz, bezrealitky.cz a podobně. Mnoho bytů se nabízí i v různých facebookových skupinách.