Softwarový projekt

Z ωικι.matfyz.cz
Verze z 2. 10. 2007, 09:41, kterou vytvořil 195.113.65.3 (diskuse) (Hledám projekt)

Přejít na: navigace, hledání
Softwarový projekt
Kód předmětu: NPRG023
Přednáší: [[]]

Zapsání Projektu

Pokud máte za sebou úspěšnou obhajobu, tak vězte, že postup pro zapsání Projektu je následující:

  1. Napište na studijní oddělení (nejlépe rovnou naší referentce pyskova (zavináč) dekanat (tečka) mff (tečka) cuni (tečka) cz). V e-mailu uveďte, že si chcete zapsat Softwarový projekt. Referentka tak učiní. Tím se vám Projekt zobrazí jako zapsaný (na studijním odd.) v SISu ako PRG023 a PRG027 (Zápočet k projektu).
  2. Do indexu si zapište "Softwarový projekt". Vedoucí vám k němu zapíše zápočet v tomto tvaru: "Započteno X bodů", kde X je buď 6 + Y, pokud již máte zapsanou zálohu, nebo 12 + Y, pokud jste zálohové body nevybírali. Y je počet bonusových bodů, které jste dostali. Pak to ještě vedoucí musí zadat do SISu (zpřístupněném v bodě 1).
  3. Na studijní můžete zajít kdykoliv (klidně až na konci semestru / roku), referentku pouze upozorněte na Projekt a ona vám dá razítko zpětně. Taky ji upozorněte na případné bonusové body.

Hledáme lidi

Tady ať je seznam projektů, které pořád ješte hledají nějaké ty lidi do týmu.

  • Fotoalbum, fotosoutez - Veduci: Vladislav Kuboň. Projekt zahrnuje webove uloziste fotiek. Fotky by sa v nom mali dat zdielat a zverejnovat v albumoch a sutaziach. Druha cast projektu je fotosoutez, kde bude vyhlasovanie roznych typov sutazi nad fotkami z ulozista. Hladame jedneho cloveka.
  • Birdos:
Ahoj, hledame jednoho cloveka na projekt Birdos - sbirani regitracnich dat v jednotkach Junaka. Jsou mozne dve zamereni:
1) Design + logika filtru na data a sestav
2) import-export dat xml<->SQL databaze
Projekt je psanej v C++ Builderu 6.0, v roce 2007 by mel bejt program nasazenej do praxe! Tak kdybys mel zajem, tak se neboj ozvat na logik(*)skaut,org nebo ICQ:307482486. Hezkej den Matyas


Hledám projekt

Tady je seznam lidí, co by rádi projekt.


Michal Bečka - becis@centrum.cz. Dělal jsem správu počítačových systémů na bakaláři, umím samozřejmě dobře programovat v C++, nebude problém ani C#, teď se ho učím a učím se rychle. Ostatní jazyky bych se mohl snadno doučit podle potřeby. Projekt bych si představoval něco ve svém oboru, tedy softwarové systémy, dělám plán architektura a principy systémového prostředí, ale není to nutné, jsem otevřen i ostatním zajímavým tématům. Operační systém znám hlavně Windows, v unixech se moc neorientuji, ale do budoucna bych se v nich rád vyznal. Mám kamaráda, co také hledá projekt, tak můžeme být dva.

Nabidka projektu

Hledam nadsence pro softwarovy projekt. Chci delat neco 3d grafickyho, nejlepe nejakou hru. Ale konkretni zadani se vymysi, az bude pohromade par lidi. Sam mam par napadu. Kdo sdili podobne nadseni pro 3d, necht se mi ozve. vencax<zavin>centrum<tecka>cz .Diky V.

Odkazy

[1] Projektova komise