Softwarový projekt: Porovnání verzí

Z ωικι.matfyz.cz
Přejít na: navigace, hledání
(Hledám projekt)
(Hledám projekt)
Řádka 99: Řádka 99:
  
 
Tady je seznam lidí, co by rádi projekt.
 
Tady je seznam lidí, co by rádi projekt.
* Radim Vansa - radim.vansa@matfyz.cz - Rád bych dělal něco komerčního (tedy placeného), ale moc se mi nechce dělat jenom web nad databází, raději bych třeba něco embeded. Dělám obor Softwareové systémy - systémové architektury.
+
* Radim Vansa <radim.vansa@matfyz.cz> - Rád bych dělal něco komerčního (tedy placeného), ale moc se mi nechce dělat jenom web nad databází, raději bych třeba něco embeded. Dělám obor Softwareové systémy - systémové architektury.
 
<!--
 
<!--
 
*Jmeno Prijmeni - Kontakt na mne. Co umim, co bych chtel(a), co ne.
 
*Jmeno Prijmeni - Kontakt na mne. Co umim, co bych chtel(a), co ne.

Verze z 8. 1. 2010, 13:26

Softwarový projekt
Kód předmětu: NPRG023
Přednáší: [[]]

Výběr a zadání projektu

Tato část je neúplná a potřebuje rozšířit. Lidi, téma, ...

Práce na projektu

Tato část je neúplná a potřebuje rozšířit.

Obhajoba projektu

Tato část je neúplná a potřebuje rozšířit. Oponent, prubeh obhajoby, ...

Zapsání Projektu

Pokud máte za sebou úspěšnou obhajobu, tak vězte, že postup pro zapsání Projektu je následující:

 1. Napište na studijní oddělení (nejlépe rovnou naší referentce pyskova (zavináč) dekanat (tečka) mff (tečka) cuni (tečka) cz). V e-mailu uveďte, že si chcete zapsat Softwarový projekt. Referentka tak učiní. Tím se vám Projekt zobrazí jako zapsaný (na studijním odd.) v SISu ako PRG023 a PRG027 (Zápočet k projektu).
 2. Do indexu si zapište "Softwarový projekt". Vedoucí vám k němu zapíše zápočet v tomto tvaru: "Započteno X bodů", kde X je buď 9 + Y, pokud již máte zapsanou zálohu, nebo 15 + Y, pokud jste zálohové body nevybírali. Y je počet bonusových bodů, které jste dostali. Pak to ještě vedoucí musí zadat do SISu (zpřístupněném v bodě 1).
 3. Na studijní můžete zajít kdykoliv (klidně až na konci semestru / roku), referentku pouze upozorněte na Projekt a ona vám dá razítko zpětně. Taky ji upozorněte na případné bonusové body.

Nabídky

Hledáme lidi

Tady ať je seznam projektů, které pořád ješte hledají nějaké ty lidi do týmu.

 • (24.11.2009): iGantt
Stále hledáte softwarový projekt?
Chcete od tohoto předmětu víc, než jen „splněno“?
Chcete dělat něco, co má potenciál být komerčně úspěšné?
Pokud ano, mám pro Vás
- odkaz ([1]) na práci, která bude sloužit jako základ pro SW projekt
- a kontakt.
Kontakt
Tomáš Skalický
skalicky.tomas<at>gmail.com
 • Aktuální nabídka: IS pro vykazování práce
Profinit opět nabízí příležitost, jak splnit předmět Softwarový projekt a zároveň si i přivydělat. Téma projektu je: "IS pro vykazování práce". Předpokládá se použití Oracle a .NET technologií, nicméně jejich znalost není podmínkou.
Firma Profinit, s.r.o. sídlí u stanice tramvaje Královský letohrádek, což jsou 2 stanice z Malostranského náměstí. Na MFF zajišťuje výuku předmětu Softwarové inženýrství pro praxi. Profinit, s.r.o. patří mezi přední softwarové firmy zaměřuje se na poskytování komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií.
Při úspěšné práci na projektu můžeme nabídnout stálé zaměstnání.
Kontakt
Profinit s.r.o
michal<tecka>podzimek<zavinac>profinit<tecka>cz:
martin<tecka>hlavaty<zavinac>profinit<tecka>cz:
http://www.profinit.cz
 • Binary Chief:
Ahoj! Zhaname ludi na novy a zaujimavy softwarovy projekt:
http://urtax.ms.mff.cuni.cz/prk/zadani/bchief.pdf
V skratke povedane, ide o vytvorenie nastroja, ktory spravne rozparsuje 4GB binarny subor reprezentujuci podrobnu mapu celej europy, ktora sa pouziva v znamych navigacnych zariadeniach. Vystupom nastroja bude vygenerovany user friendly interface, pomocou ktoreho mapu jednoducho nakreslime. Nastroj bude napisany tak, aby dokazal rozparsovat a vygenerovat pristupovy kod k lubovolnemu predlozenemu binarnemu suboru.
Ak mate teda zaujem podielat sa na vyvoji, kontaktujte veduceho projektu pana RNDr. Davida Bednárka. Alebo piste na adresu: bedecs <zavinac> nextra.sk.
 • Jízdní řády pro PDA s využitím GPS:
Náplní projektu je vymyslet a naprogramovat aplikaci pro kapesní počítače, která bude hledat nejkratší spojení v MHD a navigovat chodce na zastávku.
Projekt je ve fázi návrhu a promýšlení, máme již vedoucího. Hledáme 1 až 2 lidi. Nejžhavějším problémem je v tuto chvíli jak vydolovat z mapy (1:10 000) informaci o pěším přechodu z libovolného místa na některou z nejbližších zastávek. Takže primárně sháníme někoho kdo se vyzná v mapách (pro GPS).
Hledáme někoho, kdo:
- umí programovat uživatelské rozhraní pro Windows Mobile (neliší se moc od stolních Windows)
- umí pracovat s GPS (na úrovni rozhraní PDA - GPS přijímač)
Pokud Vás projekt zaujal (a nemusíte přitom splňovat uvedená kritéria), ozvěte se, zasvětíme Vás. kontakt zde
 • Softwarový projekt s možností rozšíření do diplomové práce
Skupina studentů 1. ročníku NMgr. studia Informatiky oboru I2 Softwarové systémy hledá pro zajímavý projekt pod vedením RNDr. Petra Hnětynky, Phd. jehož cílem je dokončení komponentového systému SOFA 2.0, do týmu další aktivní kolegy a spolupracovníky.
SOFA 2.0 je pokročilý komponentový systém vyvýjený výzkumnou skupinou distribuovaných systémů na katedře softwarového inženýrství.
Požadujeme především znalost jazyka Java, zájem o danou problematiku je výhodou, ale ne nutností. Samozřejmostí by měla být spolehlivost a pracovitost.
V případě že tě tato nabídka zaujala, nebo by ses chtěl dozvědět další podrobnosti o projektu, nás kontaktuj na emailové adrese soft.projekt@sendmail.cz
 • Bezpečnost: 0-days! Vulnerability scanner, analýza kódu, tracer, fuzzer :

Aktuálně (duben 2008) je nás pět.

Chceš svoje 0-days? Prorazit ve světě bezpečnosti? Připravujeme projekt, který tomu právě poslouží.

Kontakt martin.zember matfyz.cz


Hledám projekt

Tady je seznam lidí, co by rádi projekt.

 • Radim Vansa <radim.vansa@matfyz.cz> - Rád bych dělal něco komerčního (tedy placeného), ale moc se mi nechce dělat jenom web nad databází, raději bych třeba něco embeded. Dělám obor Softwareové systémy - systémové architektury.

Návrhy projektů

 • Hledam nadsence pro softwarovy projekt. Chci delat neco 3d grafickyho, nejlepe nejakou hru. Ale konkretni zadani se vymysi, az bude pohromade par lidi. Sam mam par napadu. Kdo sdili podobne nadseni pro 3d, necht se mi ozve. vencax<zavin>centrum<tecka>cz .Diky V.

Odkazy