Softwarový projekt: Porovnání verzí

Z ωικι.matfyz.cz
Přejít na: navigace, hledání
(Hledám projekt)
(Hledáme lidi)
Řádka 70: Řádka 70:
  
 
:V případě že tě tato nabídka zaujala, nebo by ses chtěl dozvědět další podrobnosti o projektu, nás kontaktuj na emailové adrese [mailto:soft.projekt@sendmail.cz soft.projekt@sendmail.cz]
 
:V případě že tě tato nabídka zaujala, nebo by ses chtěl dozvědět další podrobnosti o projektu, nás kontaktuj na emailové adrese [mailto:soft.projekt@sendmail.cz soft.projekt@sendmail.cz]
 +
 +
* '''SW Projekt - Informační systém'''
 +
:Hledám studenty se zájmem především o webové technologie, kteří by se chtěli přidat k projektu specializovaného informačního systému. Předpokládá se, že výsledkem bude webová aplikace určená pro nasazení v praxi. Rád bych poskládal celý tým lidí, klidně 4-6 lidí.
 +
:Požadujeme znalost PHP + nějaké databázové řešení (asi MySQL nebo PostgreSQL), předpokládá se alespoň základní znalost JavaScriptu (AJAX), XML, CSS.
 +
:Práce na projektu by byla patřičně finančně odměněna. Možnost zapojit se i do dalších našich projektů.
 +
:Více informací rád poskytnu na dominik.fiser (at) seznam.cz
 +
:Dominik Fišer
  
 
=== Hledám projekt ===
 
=== Hledám projekt ===

Verze z 7. 10. 2008, 11:05

Softwarový projekt
Kód předmětu: NPRG023
Přednáší: [[]]

Výběr a zadání projektu

Tato část je neúplná a potřebuje rozšířit. Lidi, téma, ...

Práce na projektu

Tato část je neúplná a potřebuje rozšířit.

Obhajoba projektu

Tato část je neúplná a potřebuje rozšířit. Oponent, prubeh obhajoby, ...

Zapsání Projektu

Pokud máte za sebou úspěšnou obhajobu, tak vězte, že postup pro zapsání Projektu je následující:

  1. Napište na studijní oddělení (nejlépe rovnou naší referentce pyskova (zavináč) dekanat (tečka) mff (tečka) cuni (tečka) cz). V e-mailu uveďte, že si chcete zapsat Softwarový projekt. Referentka tak učiní. Tím se vám Projekt zobrazí jako zapsaný (na studijním odd.) v SISu ako PRG023 a PRG027 (Zápočet k projektu).
  2. Do indexu si zapište "Softwarový projekt". Vedoucí vám k němu zapíše zápočet v tomto tvaru: "Započteno X bodů", kde X je buď 9 + Y, pokud již máte zapsanou zálohu, nebo 15 + Y, pokud jste zálohové body nevybírali. Y je počet bonusových bodů, které jste dostali. Pak to ještě vedoucí musí zadat do SISu (zpřístupněném v bodě 1).
  3. Na studijní můžete zajít kdykoliv (klidně až na konci semestru / roku), referentku pouze upozorněte na Projekt a ona vám dá razítko zpětně. Taky ji upozorněte na případné bonusové body.

Nabídky

Hledáme lidi

Tady ať je seznam projektů, které pořád ješte hledají nějaké ty lidi do týmu.

  • Fotoalbum, fotosoutez - Veduci: Vladislav Kuboň. Projekt zahrnuje webove uloziste fotiek. Fotky by sa v nom mali dat zdielat a zverejnovat v albumoch a sutaziach. Druha cast projektu je fotosoutez, kde bude vyhlasovanie roznych typov sutazi nad fotkami z ulozista. Hladame jedneho cloveka.
  • Birdos:
Ahoj, hledame jednoho cloveka na projekt Birdos - sbirani regitracnich dat v jednotkach Junaka. Jsou mozne dve zamereni:
1) Design + logika filtru na data a sestav
2) import-export dat xml<->SQL databaze
Projekt je psanej v C++ Builderu 6.0, v roce 2007 by mel bejt program nasazenej do praxe! Tak kdybys mel zajem, tak se neboj ozvat na logik(*)skaut,org nebo ICQ:307482486. Hezkej den Matyas
  • Jízdní řády pro PDA s využitím GPS:
Náplní projektu je vymyslet a naprogramovat aplikaci pro kapesní počítače, která bude hledat nejkratší spojení v MHD a navigovat chodce na zastávku.
Projekt je ve fázi návrhu a promýšlení, máme již vedoucího. Hledáme 1 až 2 lidi. Nejžhavějším problémem je v tuto chvíli jak vydolovat z mapy (1:10 000) informaci o pěším přechodu z libovolného místa na některou z nejbližších zastávek. Takže primárně sháníme někoho kdo se vyzná v mapách (pro GPS).
Hledáme někoho, kdo:
- umí programovat uživatelské rozhraní pro Windows Mobile (neliší se moc od stolních Windows)
- umí pracovat s GPS (na úrovni rozhraní PDA - GPS přijímač)
Pokud Vás projekt zaujal (a nemusíte přitom splňovat uvedená kritéria), ozvěte se, zasvětíme Vás. kontakt zde
  • Softwarový projekt - nabídka
Nabízíme příležitost, jak splnit předmět Softwarový projekt a zároveň si přivydělat slušné peníze. Zatím nemáme konkrétní zadání projektu, ale hledáme potencionální zájemce. Předpokládané technologie jsou Java, .Net, Oracle. Použitou technologii lze vybrat podle preferencí zájemců. Pokud bude dost lidí se znalostí například .Net, lze použít.Net. Zajímavé je pro nás složitější využití, tzn. tzv. "Enterprise" - frameworks, aplikačních serverů atd. Důležité bude vždy netriviální a intenzivní použití databáze.
Firma Profinit, s.r.o. sídlí u stanice tramvaje Královský letohrádek, což jsou 2 stanice z Malostranského náměstí. Na MFF zajišťuje výuku předmětu Softwarové inženýrství pro praxi. Profinit, s.r.o. patří mezi přední softwarové firmy zaměřuje se na poskytování komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií.
Při úspěšné práci na projektu můžeme nabídnout stálé zaměstnání.
Kontakt
Profinit s.r.o
michal<tecka>podzimek<zavinac>profinit<tecka>cz:
martin<tecka>hlavaty<zavinac>profinit<tecka>cz:
http://www.profinit.cz
  • Softwarový projekt s možností rozšíření do diplomové práce
Skupina studentů 1. ročníku NMgr. studia Informatiky oboru I2 Softwarové systémy hledá pro zajímavý projekt pod vedením RNDr. Petra Hnětynky, Phd. jehož cílem je dokončení komponentového systému SOFA 2.0, do týmu další aktivní kolegy a spolupracovníky.
SOFA 2.0 je pokročilý komponentový systém vyvýjený výzkumnou skupinou distribuovaných systémů na katedře softwarového inženýrství.
Požadujeme především znalost jazyka Java, zájem o danou problematiku je výhodou, ale ne nutností. Samozřejmostí by měla být spolehlivost a pracovitost.
V případě že tě tato nabídka zaujala, nebo by ses chtěl dozvědět další podrobnosti o projektu, nás kontaktuj na emailové adrese soft.projekt@sendmail.cz
  • SW Projekt - Informační systém
Hledám studenty se zájmem především o webové technologie, kteří by se chtěli přidat k projektu specializovaného informačního systému. Předpokládá se, že výsledkem bude webová aplikace určená pro nasazení v praxi. Rád bych poskládal celý tým lidí, klidně 4-6 lidí.
Požadujeme znalost PHP + nějaké databázové řešení (asi MySQL nebo PostgreSQL), předpokládá se alespoň základní znalost JavaScriptu (AJAX), XML, CSS.
Práce na projektu by byla patřičně finančně odměněna. Možnost zapojit se i do dalších našich projektů.
Více informací rád poskytnu na dominik.fiser (at) seznam.cz
Dominik Fišer

Hledám projekt

Tady je seznam lidí, co by rádi projekt.

2008-10-07 Jan Tattermusch - atrac at centrum.cz, shanim lidi (a tema) na sofwarovy projekt. Melo by se jednat o neco v .NETu pripadne v Jave, mozno s vyuzitim databazi, zamereni na aktualni technologie je zadouci. Alternativou je nejaky softwarovy projekt spise vyzkumnejsiho charakteru (ale neco pouzitelneho v praxi). Mam pomerne dobre zkusenosti s praci v tymu, zvladam dobre .NET (VS 2003, 2005 a 2008) a o neco hure Javu, taky mam pomerne dost zkusenosti s databazemi (MS SQL, Postgres, ale i Oracle) a s navrharskou cinnosti (UML a spol.). K tomu nabizim znalost toho, jak se programuje v mimoskolnim prostredi (temer dvouleta praxe ve firme).

Návrhy projektů

  • Hledam nadsence pro softwarovy projekt. Chci delat neco 3d grafickyho, nejlepe nejakou hru. Ale konkretni zadani se vymysi, az bude pohromade par lidi. Sam mam par napadu. Kdo sdili podobne nadseni pro 3d, necht se mi ozve. vencax<zavin>centrum<tecka>cz .Diky V.

Odkazy

Projektova komise