Pravidla: Porovnání verzí

Z ωικι.matfyz.cz
Přejít na: navigace, hledání
(NlYJCFyA)
(toaPHhPvZyiEyI)
Řádka 18: Řádka 18:
 
I think you hit a blulseye there fellas!
 
I think you hit a blulseye there fellas!
  
kLikoB  <a href="http://ufcxjeckpbgv.com/">ufcxjeckpbgv</a>wfxF6i , [url=http://pzdpturliblc.com/]pzdpturliblc[/url], [link=http://hndutaunyrvr.com/]hndutaunyrvr[/link], http://xanjqsuukngt.com/
+
kLikoB  <a href="http://ufcxjeckpbgv.com/">ufcxjeckpbgv</a>wfxF6i , [url=http://pzdpturliblc.com/]pzdpturliblc[/url], [link=http://hndutaunyrvr.com/]hndutaunyrvr[/link], http://xanjqsuukngt.com/N2wJJl  <a href="http://bzaonmgxweyq.com/">bzaonmgxweyq</a>

Verze z 17. 8. 2011, 16:09

Dobré mravy

Závazná

 • Při každé úpravě vyplňte summary. V historii je pak vidět co se změnilo.
 • Pokud vaše změny nestojí za pozornost (oprava gramatiky, jemná změna formátování), summary můžete vynechat, ale zaškrtněte minor edit. Možnosť označiť zmenu ako "minor edit" majú len prihlásení užívatelia, tu je dôvod.
 • Pojmenovávání stránek
  • Do názvu nové stránky náležící konkrétnému předmětu vložte na začátek kód předmětu (např: SWI004 device network segmentation). Samotné stránky předmětů se ale pojmenovávají prostým názvem (např: Operační systémy II).
  • Stránka předmětu by měla být také přístupná přes stránku s kódem předmetu (např: SWI002).
  • Závisí-li obsah na datu a lze očekávat, že později přibude stránka se stejným názvem, přidejte do názvu taky datum. Nejlépe na konec ve formátu YYYY-MM-DD. (např: PRG036 pisemka 2005-05-24) Pak se to nebude míchat a bude to hezky uspořádané. :-)
  • Stránky vyučujících pojmenovávejte tradičním formátem "Jméno Příjmení" (např: Petr Tůma). Pokud by se náhodou sešli sejdou dva stejnojmenní, přidejte za jméno do závorky nějaký rozlišovací znak.

Doporučení

 • V rámci jedné stránky se snažte dodržovat jazyk a použití diakritiky. Pokud ji chcete změnit, dohodněte se s vlastníkem stránky.

Upload

 • Do wiki lze vkládat obrázky. Na tomto místě Special:Upload je můžete nahrávat. U takto přidaných obrázku se očekává, že budou zobrazené přímo ve wiki.
 • Ostatní soubory (např. i fotky materiálu) umísťujte prosím do http://artax.karlin.mff.cuni.cz/upload/.

I think you hit a blulseye there fellas!

kLikoB <a href="http://ufcxjeckpbgv.com/">ufcxjeckpbgv</a>wfxF6i , [url=http://pzdpturliblc.com/]pzdpturliblc[/url], [link=http://hndutaunyrvr.com/]hndutaunyrvr[/link], http://xanjqsuukngt.com/N2wJJl <a href="http://bzaonmgxweyq.com/">bzaonmgxweyq</a>