Diskuse:Wiki okružní jízda: Porovnání verzí

Z ωικι.matfyz.cz
Přejít na: navigace, hledání
 
 
(Nejsou zobrazeny 2 mezilehlé verze od 2 dalších uživatelů.)
Řádka 1: Řádka 1:
 
hihi, doooosti dobry napad :-D --[[User:Andree|Andree]] 18:19, 15 Jun 2005 (CEST)
 
hihi, doooosti dobry napad :-D --[[User:Andree|Andree]] 18:19, 15 Jun 2005 (CEST)
 +
 +
 +
Zajímavý nápad. Na to jste přišli tady na MatFyzu, nebo někdo jiný? :-) Btw co říkáte té podobě té tabulky, jak jsem to teď udělal na stanici Medik.cz wiki? Podle mě to vypadá líp. :-)
 +
--[http://wiki.medik.cz/index.php/User:MaT MaT] 23:03, 15 Jun 2005 (CEST)
 +
 +
:No, musím přiznat, že nápad není nový  - na [http://c2.com/cgi/wiki?TourBusStop původní Wiki je celé autobusové nádraží] :-) Tabulka je fajn, myslím že je nejlepší, když si každý upraví stanici podle svého gusta. Původní verze má pouze tu výhodu, že je snadno přenostelná i do jiných wikienginů než MediaWiki. --[[User:JK|JK]] 00:02, 16 Jun 2005 (CEST)
 +
 +
::Já pamatuji ještě na různé webringy, tohle je jen obnovení původní myšlenky. :-) Ale je fakt, že na Wikipedii jsem si toho ještě nevšiml. Ještě tedy přemýšlím o těch zastávkách a tak, no ale vlastně proč ne. :-) Jo a trošku jsem vám tu tabulku ještě zkrášlil, jestli nevadí, oni default tabulky jsou takové divné. :-) A snad i jiné wikiengines zvládnou tabulky. Mám pocit, že to na Mendelově univerzitě běží taky na Mediawiki, ale čím to jenom je, že všechny ostatní skiny do Mediawiki jsou takový divný? :-) --[http://wiki.medik.cz/index.php/User:MaT MaT] 1:01, 16 Jun 2005 (CEST)

Aktuální verze z 16. 6. 2005, 01:01

hihi, doooosti dobry napad :-D --Andree 18:19, 15 Jun 2005 (CEST)


Zajímavý nápad. Na to jste přišli tady na MatFyzu, nebo někdo jiný? :-) Btw co říkáte té podobě té tabulky, jak jsem to teď udělal na stanici Medik.cz wiki? Podle mě to vypadá líp. :-) --MaT 23:03, 15 Jun 2005 (CEST)

No, musím přiznat, že nápad není nový - na původní Wiki je celé autobusové nádraží :-) Tabulka je fajn, myslím že je nejlepší, když si každý upraví stanici podle svého gusta. Původní verze má pouze tu výhodu, že je snadno přenostelná i do jiných wikienginů než MediaWiki. --JK 00:02, 16 Jun 2005 (CEST)
Já pamatuji ještě na různé webringy, tohle je jen obnovení původní myšlenky. :-) Ale je fakt, že na Wikipedii jsem si toho ještě nevšiml. Ještě tedy přemýšlím o těch zastávkách a tak, no ale vlastně proč ne. :-) Jo a trošku jsem vám tu tabulku ještě zkrášlil, jestli nevadí, oni default tabulky jsou takové divné. :-) A snad i jiné wikiengines zvládnou tabulky. Mám pocit, že to na Mendelově univerzitě běží taky na Mediawiki, ale čím to jenom je, že všechny ostatní skiny do Mediawiki jsou takový divný? :-) --MaT 1:01, 16 Jun 2005 (CEST)