Editace stránky Diskuse:Wiki okružní jízda

Z ωικι.matfyz.cz
Přejít na: navigace, hledání

Varování: Nejste přihlášen(a). Pokud uložíte jakoukoli editaci, bude vaše IP adresa zveřejněna v historii této stránky. Pokud se přihlásíte nebo si vytvoříte účet, budou vaše editace připsány vašemu uživatelskému jménu a získáte i další výhody.

Editace může být zrušena. Zkontrolujte a pak potvrďte změny zobrazené níže.
Aktuální verze Váš text
Řádka 3: Řádka 3:
  
 
Zajímavý nápad. Na to jste přišli tady na MatFyzu, nebo někdo jiný? :-) Btw co říkáte té podobě té tabulky, jak jsem to teď udělal na stanici Medik.cz wiki? Podle mě to vypadá líp. :-)
 
Zajímavý nápad. Na to jste přišli tady na MatFyzu, nebo někdo jiný? :-) Btw co říkáte té podobě té tabulky, jak jsem to teď udělal na stanici Medik.cz wiki? Podle mě to vypadá líp. :-)
--[http://wiki.medik.cz/index.php/User:MaT MaT] 23:03, 15 Jun 2005 (CEST)
+
--[http://wiki.medik.cz/index.php/Wikipedista:MaT MaT] 23:03, 15 Jun 2005 (CEST)
 
+
:No, musím přiznat, že nápad není nový  - na [http://c2.com/cgi/wiki?TourBusStop původní Wiki je celé autobusové nádraží] :-) Tabulka je fajn, myslím že je nejlepší, když si každý upraví stanici podle svého gusta. Původní verze má pouze tu výhodu, že je snadno přenostelná i do jiných wikienginů než MediaWiki. --[[User:JK|JK]] 00:02, 16 Jun 2005 (CEST)
+
 
+
::Já pamatuji ještě na různé webringy, tohle je jen obnovení původní myšlenky. :-) Ale je fakt, že na Wikipedii jsem si toho ještě nevšiml. Ještě tedy přemýšlím o těch zastávkách a tak, no ale vlastně proč ne. :-) Jo a trošku jsem vám tu tabulku ještě zkrášlil, jestli nevadí, oni default tabulky jsou takové divné. :-) A snad i jiné wikiengines zvládnou tabulky. Mám pocit, že to na Mendelově univerzitě běží taky na Mediawiki, ale čím to jenom je, že všechny ostatní skiny do Mediawiki jsou takový divný? :-) --[http://wiki.medik.cz/index.php/User:MaT MaT] 1:01, 16 Jun 2005 (CEST)
+

Kliknutím na Save page

  • Potvrzujete, že vložené změny jsou vaším dílem, nebo jste oprávněni je zveřejnit a licencovat podle pravidel této stránky.
  • Potvrzujete, že smluvní podmínky níže uvedených licencí znáte a chápete, nebo se s nimi v nejbližší době seznámite.
  • Souhlasíte se zveřejněním svých změn podle licence MatfyzKing copyright
  • Souhlasíte se zveřejněním svých změn podle licence Creative Commons BY-NC-SA 2.0
  • Souhlasíte se zveřejněním svých změn podle licence GNU GFDL

Nevkládejte cizí díla bez prokazatelného souhlasu autora nebo držitelů práv!

Storno | Pomoc při editování (otevře se v novém okně)