Antonín Beneš: Porovnání verzí

Z ωικι.matfyz.cz
Přejít na: navigace, hledání
(oháčkování :))
 
Řádka 2: Řádka 2:
 
(alt. Tonda je namyslenej vůl:)
 
(alt. Tonda je namyslenej vůl:)
  
Jeho prednaska Ochrana I a II jsou pravda z tech, na kterych da praci se ztratit v probirane latce, ale co se tyka zkousky, naprosto super, privetivy lidsky pristup, nikoho nestresuje a i kdyz vas vyhodi (coz se na mem terminu stalo jen jednomu cloveku), nebudete muset absolvovat nejake vylevy o tom jak se mate ucit (proste: "Tak se na to jeste podivejte a prijdte priste..."). Musi se nechat, ze umi s gracii i vyhodit :) - to se moc nevidi. A taky jsem ho ještě neviděl někam přijít včas.
+
Jeho přednáška Ochrana informací I a II jsou pravda z těch, na kterých dá práci se ztratit v probírané látce, ale co se týká zkoušky, naprosto super, přívětivý lidský přístup, nikoho nestresuje a i když vás vyhodí (což se na mém termínu stalo jen jednomu člověku), nebudete muset absolvovat nějaké výlevy o tom jak se máte učit (prostě: "Tak se na to ještě podívejte a přijďte příště..."). Musí se nechat, že umí s grácií i vyhodit :) - to se moc nevidí. A taky jsem ho ještě neviděl někam přijít včas.
 +
 
 +
 
  
 
[[Category:Vyučující|Beneš, Antonín]]
 
[[Category:Vyučující|Beneš, Antonín]]
 
[[Category:KSI|Beneš, Antonín]]
 
[[Category:KSI|Beneš, Antonín]]

Aktuální verze z 21. 5. 2009, 10:58

Tonda je bůh! (alt. Tonda je namyslenej vůl:)

Jeho přednáška Ochrana informací I a II jsou pravda z těch, na kterých dá práci se ztratit v probírané látce, ale co se týká zkoušky, naprosto super, přívětivý lidský přístup, nikoho nestresuje a i když vás vyhodí (což se na mém termínu stalo jen jednomu člověku), nebudete muset absolvovat nějaké výlevy o tom jak se máte učit (prostě: "Tak se na to ještě podívejte a přijďte příště..."). Musí se nechat, že umí s grácií i vyhodit :) - to se moc nevidí. A taky jsem ho ještě neviděl někam přijít včas.